A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Новини

Дерматовенерологічна гвардія України запустила вебдодаток «Derm Guard»

Через умови, в яких перебувають герої на передовій, високе психологічне навантаження та проблеми, пов’язані з постійним носінням берців, кількість воїнів із так званою «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією невпинно збільшується.

21:55 25.07.2023

Туберкульоз

Друзі, війна призводить до погіршення епідеміологічної ситуації з інфекційних хвороб, і туберкульоз не є винятком. Сьогодні в Україні занадто багато факторів ризику, які призводять до зниження імунітету людей. Тому кожен з нас став ще більш вразливим перед невидимим світом мікобактерій.

21:41 16.07.2023

Що робити онкопацієнтам, якщо в лікарні закінчилися препарати придбані державою?

Лікувальні заклади подають замовлення раз на рік на початку закупівельного циклу, спираючись на кількість своїх пацієнтів. Однак через початок повномасштабної війни багато українців перемістилися до інших куточків країни.

21:44 15.07.2023

Якщо у вашій місцевості сталася аварія на АЕС, що робити ???

1. Залишайтеся в приміщенні або негайно зайдіть у нього.  2. Якщо ви на вулиці -  пройдіть в укриття або підвал.  3.  Надягніть респіратор або ватно-марлеву по’язку, або хоча би прикрийте ніс і рот рушником, хусткою або шарфом. 4. Закрийте та заблокуйте всі вікна, двері та вентиляційні отвори в приміщенні та не підходьте до них без нагальної потреби; вимкніть кондиціонер та обігрівачі. Стежте за подальшими повідомленнями від ДСНС, армії, поліції чи місцевих органів управління. Більше рекомендацій і детальних порад – читайте за посиланням https://dovidka.info/yak-diyaty-v-razi-zastosuvannya.../...

21:14 26.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень