A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Новини

Деменція

Він раніше таким сильно не був, ну міг щось десь забути, заплутатись. Але ж і молодь плутається! Та зараз він не впізнає онуку...

23:00 15.08.2023

Поговорімо про ВІЛ і спробуємо прояснити, як цей вірус може відчуватися й проявлятися в організмі.

Буває, відчувши слабкість, або підвищення температури ви звертаєтесь по допомогу до інтернету? І знаходите у себе найрізноманітніші захворювання — від онкології до ВІЛ. Схожі прояви — ще не діагноз, і навпаки — відсутність симптомів не означає, що людина абсолютно здорова.

22:59 15.08.2023

Як підтримати людину в сильному стресі

Для непрофесіонала вкрай важко достукатися до людини в стані сильного стресу, бо: людина може не пам’ятати навіть власного імені, де живе й коли народилася. Може бути дезорієнтована чи перебувати в ілюзії стосовно навколишньої реальності; може дрижати, кричати, погрожувати нашкодити собі, тобі та іншим; або навпаки закриватися й ставати неприступною фортецею;  людина вже настільки виснажена тривогою, що не може собі допомогти. Спробуй надати першу психологічну допомогу людині, поки вона не зустрінеться з фахівцем. Обережно йди на контакт крок за кроком:  

23:05 14.08.2023

Грудне вигодовування стане незабутнім моментом у вашому спілкуванні з малюком 

Грудне вигодовування передбачає тісний контакт мами та дитиниМамі потрібно навчитись правильно прикладати дитину до грудей, щоб подальший процес грудного вигодовування був приємним, безболісним, а дитина могла ефективно засмоктувати молоко. Та інколи трапляється так, що грудного молока не вистачає.  

14:41 06.08.2023

Чат-бот «На повні груди»

До діагнозу «рак» неможливо підготуватися. Це коротке слово з трьох літер пацієнт чи не одразу сприймає як вирок. Щоб не дати людині залишитися сам на сам зі своїми думками та допомогти їй вибудувати маршрут життя, громадська організація Ліки Контроль спільно з OncoHub та за підтримки міжнародного фонду «Відродження» створили чат-бот «На повні груди» https://t.me/FullLungs_bot

22:38 05.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень