A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Новини

Буду мамою – чатбот

“Привіт! Вітаю. Ти будеш мамою. Нехай очікування на малюка буде приємним. І я допоможу в цьому. Зі мною ти дізнаєшся, які обстеження можна пройти безоплатно за Програмою медичних гарантій” – так починається знайомство із чатботом “Буду мамою”.

21:51 10.03.2024

Нав’язливі думки можуть виникати як через певні причини, так і зовсім без причин.

Нав’язливі думки можуть виникати як через певні причини, так і зовсім без причин. Вони можуть тримати міцно наче капкан, спричиняти паніку, тривогу або стрес. Через нав’язливі думки важко зосереджуватися на чомусь важливому, важко заснути, навіть в тиші та безпеці. Тож як допомогти собі при нав’язливих думках?

23:28 28.02.2024

«Щоденник подяки»

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

15:50 26.02.2024

Вчасно діагностований та пролікований вірусний гепатит та здоровий спосіб життя значно знижують ризик розвитку раку печінки

Вчасно діагностований та пролікований вірусний гепатит та здоровий спосіб життя значно знижують ризик розвитку раку печінки. Зокрема, гепатоцелюлярної карциноми (ГЦК) - злоякісного новоутворення, яке формується у печінці.

23:59 06.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень