A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Новини

Стрес та грудне вигодовування: міфи і факти

Через повномасштабну російську агресію українці вже тривалий час перебувають у стані стресу, зокрема й годуючі мами. Дослідженнями доведені переваги та користь грудного вигодовування, і в умовах війни – це найкращий варіант здорового збалансованого харчування для дитини. Однак тема впливу стресу на грудне молоко оповита стереотипами та міфами, що може негативно вплинути на бажання годувати груддю або неправильно розуміти процес. Спростовуємо основні з них.

22:20 03.08.2023

Зміни у психіці та поведінці сучасних дітей, – це соціальні медіа, компʼютерні ігри та інтернет

У 2017 році, ще до пандемії COVID-19, вперше за понад 160 років спостережень був помічений зріст поширеності психіатричних розладів серед дітей, зокрема серед дівчат. Найчастіше це були випадки емоційних розладів, як-от депресія і тривожні розлади.

22:22 02.08.2023

Аналізи

Аналізи - це один із інструментів для лікаря, за допомогою якого можна підтвердити чи спростувати діагноз, призначити лікування. Аналізи є безоплатними для пацієнтів, але кожним медичним пакетом передбачено певний перелік - відповідно до специфіки надання медичної допомоги.

22:15 02.08.2023

Ботулізм

Спека створює ідеальні умови для поширення збудників, які викликають кишкові інфекції. Одну з найбільших загроз може становити ботулізм. Ботулізм виникає через токсин, який вражає нерви організму, утруднює дихання та може призвести до паралічу м’язів і навіть смерті.

21:58 01.08.2023

Вірусні гепатити В і С

Вірусні гепатити В і С — це хронічне захворювання, лікування якого існує. Це не вирок! Завдяки профілактиці вірусних гепатитів ви можете захистити інших від інфікування, а ефективне лікування допоможе вам одужати або значно стримати захворювання.

09:11 28.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень