A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Новини

Як одним словом образити людину з інвалідністю? Назвати її «інвалідом». Прикра випадковість або ж нерозуміння різниці можуть зробити дуже і дуже боляче

А насправді запам’ятати коректний приклад легко. Принцип завжди однаковий: спочатку людина, а вже потім ознака (якщо її так необхідно вказати). Отже

23:05 28.08.2023

Як зміцнити імунітет школяра

Імунна система – це своєрідний захист організму від різноманітних вірусів, бактерій та паразитів. Протягом літа діти зміцнюють свій імунітет завдяки диханню свіжим повітрям, фруктам, овочам, однак, коли починається шкільний період, то стреси, перенавантаження, нерегулярне харчування здатні призвести до зниження імунітету школяра.

14:45 27.08.2023

Як запобігти інсультам

ООЗ називає інсульт епідемією XXI століття, адже він – одна з найпоширеніших причин смерті та втрати працездатності серед дорослого населення у світі.

11:48 26.08.2023

Вакцинуйте дітей від кору, щоб захистити їх від можливих ускладнень

Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються в середньому кожні 4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.

22:44 18.08.2023

Кір небезпечний серйозними ускладненнями

Кір небезпечний серйозними ускладненнями: пневмонією, отитом, енцефалітом (запаленням мозку) тощо, а також може призвести до інвалідності та смерті. Ліків проти кору не існує, проте захворюванню можна запобігти.

08:07 16.08.2023

КІР: У ЧОМУ НЕБЕЗПЕКА?

КП«Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги » приєднується до загальнонаціональної кампанії з «наздоганяючої вакцинації» проти кору для дітей, які внаслідок зміни місця проживання, пропустили планові щеплення.

07:13 16.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень