A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Відділення профілактичних та  медичних оглядів

Відділення профілактичних та  медичних оглядів (далі то тексту ВМПО), є структурним підрозділом КП «ПМЦПМСД», знаходиться за адресою: вулиця Олександра Коротченко, 18 а, І поверх. Телефон для довідок  (05161)-7-45-46, 7-42-47.

Завідувач ВМПО : Піцан Ольга Іванівна.

Графік роботи:

з понеділка по п’ятницю, з 08:00 по 16:02.

понеділок, вівторок, четвер - лікарська комісія працює у військкоматі, з 09:00 до 12:00

 

 

Лікарська комісія  виїзджає та проводить медичні огляди на великих підприємства міста: ДП «Ливарний завод», ТДВ «Первомайськдизельмаш» ТДВ « Бриг», ПАТ «Первомайський МКК», ПрАТ «Санта Україна», ВАТ завод «Фрегат».

ВМПО включає кабінет долікарняного прийому, кабінет нарколога,  психіатра,  дерматовенеролога, гінеколога, отоларинголога, окуліста, терапевта, хірурга, невропатолога, стоматолога, кабінет функціональної діагностики, лабораторію і реєстратуру.

Основним завданням відділення є організація та кваліфіковане проведення профілактичних  медичних оглядів при прийомі  на роботу, на навчання в учбові заклади різних рівнів акредитації, працюючих на підприємствах в організаціях, школах, дитячих садках, медичних, дітям які займаються в спортивних секціях, фармацевтичних закладах, для  отримання медичної довідки на право керування автотранспортом, на право носіння  зброї, на виїзд за кордон, медичні огляди студентів, школярів, дітей дошкільних навчальних  закладів.

Метою попередніх та періодичних профілактичних медичних  оглядів є раннє виявлення  хворих та осіб  з підвищеним ризиком  захворювання та передачі сімейним лікарям медичної документації на виявлених хворих, або на осіб з підвищеним ризиком захворювання для поглибленого обстеження, лікування та диспансерного нагляду.

Відділення профілактичних та  медичних оглядів працює частково  по госпрозрахунковому принципу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень