A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Відділення реабілітації

ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ є лікувально-діагностичним , входить до складу КП «ПМЦПМСД»  надає кваліфіковану медичну допомогу населенню на основі досягнень медичної науки та техніки.

Відділення розташоване в мікрорайоні Первомайського цукрового заводу за адресою: вул. Бульвар миру, 49, номер телефону

 (05161) 5-05-18

Завідувач- КУЗЄВА Олена Олександррівна.                     

Денний стаціонар працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 – 16:02.

Надає реабілітаційні послуги населенню, з метою відновлення втрачених функцій працездатності та повернення до активного життя.

Відділення реабілітації представлено мультидисциплінарною командою фахівців з медичної реабілітації, до складу якої входять:

🔹лікарі фізичної та реабілітаційної медицини;

🔹 лікарі - невропатологи;

🔹 сестри медичні з різних направлень;

🔹фізичні терапевти;

🔹асистенти фізичного терапевта;

🔹ерготерапевти;

🔹асистенти ерготерапевта;

🔹психолог;

🔹логопед.

Згідно проекту « Надання психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам,учасникам АТО та бійцям ЗСУ в 2023 році застосовуємо нові методи лікування :

1) Апарат низькочастотної терапії « Радіус -01 ФТ»

2) Апарат лазерної терапії Opton

3) Апарат високотонової терапіі HiTop

4) Апарат магнітотерапії Dimap D2000.

5) Апарат ударно- хвильової терапії en Puls Version 2.0

6) Тракційний стіл витяжіння хребта TESI Comfo Trae.

В 2023 році придбано сучасний реабілітаційний стіл для хворих з враженними кінцівками , реабілітаційні східці , лікувальний інвентар для фізичної терапії, вертикалізатори, гребневий тренажер ,оновлений та дооснащенний кабінет кінезотерапії.

Комплексне лікування включає методи сучасної апаратної фізіотерапії, бальнеогрязелікування, ЛФК, масажі, механотерапія в поєднані з медикаментозним лікуванням в значній мірі підвищує ефективність медичної реабілітації, скорочує середні терміни лікування та терміни тимчасової непрацездатності, зменшується % інвалідності та % ускладнень, що має велике медико-соціальне значення.

Для надання реабілітаційної допомоги відділення оснащене сучасним залом для фізичної терапії та ерготерапії, а також новими спеціальними тренажерами, які допомагають пацієнтам якнайшвидше повернутися до нормального життя.

✅ Спільні зусилля фахівців відділення спрямоване на відновлення оптимальної фізичної активності, психологічного здоров`я військовослужбовців після отриманих поранень різного ступеня важкості, а також пацієнтів які перенесли: інсульт чи іншу неврологічну патологію, мають хвороби опорно-рухового апарата, мали оперативні втручання на головному чи спинному мозку, кістках чи суглобах.

🛗 Пацієнти, які хочуть отримати медичну реабілітацію у відділенні, повинні мати електронне направлення сімейного або лікуючого лікаря (в деяких випадках після стаціонарного лікування), незалежно від місця реєстрації.

Більше фото...

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень