A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Стоп корупція

ПАМ'ЯТКА

ДЛЯ ВИКРИВАЧІВ 

про можливі факти корупційних

 або пов’язаних з корупцією правопорушень

 

Комунальне підприємство «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Первомайської міської ради та Виконавчий комітет Первомайської міської ради  співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон). Особи, які надають допомогу в запобіганні і виявленні корупції, перебувають під захистом держави.

Якщо у Вас є достовірна інформація, яка стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо порушення вимог Закону керівницством або працівниками нашого комунального підприємства, ви можете повідомити через офіційний веб-сайт Первомайської міської ради.

Посилання: http://www.pervomaisk.mk.ua/s/povidomlennya_pro_koruptsiyu

Повідомлення, які надходять через офіційний веб-сайт Первомайської міської ради, направляються з підписом у сканованому вигляді крім повідомлень, поданих анонімно. Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».

Всі повідомлення розглядаються головним спеціалістом, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради в порядку визначеному Законом України « Про запобігання корупції».

Працівником виконавчого комітету Первомайської міської ради у повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення також може бути подано:

письмово до адімінстрацї КП «ПМЦПМСД» з позначкою «Про корупцію»:

  • засобами поштового зв’язку на адресу КП «ПМЦПМСД»: 55200, Миколаївська область, Первомайський район, м.Первомайськ,  вул. Олександра Коротченка, 18а;
  •  у скриньку «Повідомлення про порушення» КП «ПМЦПМСД» за адресою: 55200, Миколаївська область, Первомайський район, м.Первомайськ, вул. Трудової Слави, 13; 
  • електронною поштою  на адресу КП «ПМЦПМСД»: obolen.007@ukr.net ;
  • уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в комунальному підприємстві «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Первомайської міської ради юрисконсульту провідному Адаменко Л.В. за номером телефону КП «ПМЦПМСД»:  +38 (05161) 3 11 55 (понеділок – п’ятниця  з 08.00 до 16.20, обідня перерва з 12.00 до 12.20);
  • на особистому прийомі громадян, що проводиться головним спеціалістом, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради, за телефоном: +380944008118 (понеділок – четвер з 08.00 до 17.00, п’ятниця з 08.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45).

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень