A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Новини

Що таке електронний рецепт та для яких ліків він потрібен?

Електронний рецепт – це те саме, що паперовий – тільки цифровий. По-перше, це зручно. По-друге, безпечно, бо виключає всілякі махінації з отриманням препаратів. А, по-третє, дозволяє вести прозорий облік та контроль ліків, які отримують українці. Навесні електронний рецепт стане обовʼязковим для призначення рецептурних лікарських засобів.

15:49 27.03.2023

Всесвітній День боротьби з туберкульозом

#Туберкульоз (ТБ) викликається бактерією під назвою Mycobacterium tuberculosis. Зазвичай бактерії атакують легені, але можливе враження і інших частин тіла, наприклад нирки, хребет і мозок.

09:04 24.03.2023

Харчування при діабеті

При всіх формах цукрового діабету та при порушенні толерантності до глюкози дієтотерапія виступає базисним методом лікування.

08:43 19.03.2023

10 міфів про туберкульоз!

Ви не можете заразитись туберкульозом, якщо користуватиметесь речами хворого. Це також малоймовірно в громадському транспорті, кафе чи супермаркеті. Експерти громадської організації «Інфекційний контроль в Україні» спростовують найбільш поширені міфи про туберкульоз.

21:37 17.03.2023

Всесвітній день сну

Вислів "Спіть на здоров`я!" не дарма побутує в нашій усній народній творчості. Адже якісний нічний сон — основа нашої продуктивності та краси. Якщо людина погано спить – вона роздратована і встигає зробити менше справ, аніж запланувала.

08:41 17.03.2023

Епілепсія

Епілепсія — це хронічний розлад мозкової діяльності, для якого характерні напади, що повторюються. Частіше за все вони проявляються в вигляді неконтрольованих судом різної інтенсивності, іноді — втрати свідомості. Що робити, якщо у людини поряд із вами стався епілептичний напад? Читайте матеріал від платформи доказової інформації про здоров'я під час війни «Бережи себе».  Алгоритм дій при епілептичному нападі:  

21:34 12.03.2023

Які зміни в організмі можуть свідчити про проблеми з серцем?

Якщо ви помічаєте в себе задишку, постійну втому навіть без значних навантажень та набряк кінцівок — це може бути ознаками серцевої недостатності. Наше серце працює як насос, постійно перекачуючи кров по судинах. Серцева недостатність може виникати, коли воно не має сили робити це ефективно. Розглянемо три основні фактори, які можуть на це впливати:

21:28 10.03.2023

ТУБЕРКУЛЬОЗ: ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Що потрібно знати про лікування туберкульозу: • Оскільки туберкульоз – інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія, лікування спрямоване саме на знищення збудника за допомогою антибактеріальних препаратів.

21:27 09.03.2023

Всесвітній день нирки

Сьогодні - Всесвітній день нирки. Нагадуємо, як про них піклуватись, щоб уникнути проблем зі здоров’ям та про маршрут пацієнта у випадку підозри на захворюванням нирок.

12:30 09.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень