A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Новини

Артеріальна гіпертензія (АГ) або гіпертонія

Артеріальна гіпертензія (АГ) або гіпертонія, — це підвищення артеріального тиску, хвороба, яка виникає, коли кров надміру тисне на стінки артерій зсередини й артеріальний тиск (АТ) постійно перевищує норму (https://cutt.ly/qJAa9bw):

08:09 22.06.2022

Який строк дії направлення?

В Україні під час війни діє два типи направлення. Лікар може виписати електронне направлення або паперове, якщо електронна система охорони здоров’я не працює. НСЗУ повернулось до практики паперових направлень лише на час воєнного стану щоб спростити пацієнтам доступ до медичних послуг.

16:24 20.06.2022

шість основних правил використання кондиціонера без шкоди для здоров'я

Друзі, літо в самому розпалі і спека радує далеко не всіх. Для тих, хто складно її переносить, кондиціонер є порятунком. Але, щоб не захворіти, важливо знати основні правила використання кондиціонеру. Пропонуємо вам шість основних правил використання кондиціонера без шкоди для здоров'я:

16:17 20.06.2022

Що робити, якщо вас вкусила одна із літніх комах?

#Укус_комара Симптоми: Укус комара виглядає як почервонілий підшкірний пухирець, що сильно свербить (особливо якщо чухати). Догляд: Як правило, ніяких особливих заходів вживати не потрібно, хіба що намастити місце укусу настоянкою календули чи заспокійливою маззю, щоб не свербів. Не рекомендується розчісувати чи роздирати укуси комарів. Якщо після укусу раптом відчувається жар, болі в суглобах або є набряк лімфовузлів, слід звернутися до лікаря – можливо, у кров потрапила інфекція. Комарі визнані найнебезпечнішим сучасним транспортером вірусів. Профілактика:

07:04 05.06.2022

Туберкульоз у дитини: як не проґавити симптоми хвороби

Найчастіше діти інфікуються туберкульозом від свого близького оточення – батьків, опікунів або інших, з ким вони перебувають в тривалому й тісному контакті. Тому так важливо, знаючи про це, пройти обстеження. На ранніх етапах прояви туберкульозу легко сплутати з іншими дитячими захворюваннями. До симптомів туберкульозу у дітей належать:

15:51 01.06.2022

Застосування хімічної зброї

На жаль, факт застосування хімічної зброї не завжди вдається швидко визначити і підтвердити самостійно, не маючи відповідної кваліфікації. Саме тому важливо слідкувати за повідомленнями офіційних джерел та чітко дотримувати інструкцій, які вони надають.

17:08 29.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень