A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Оголошення

Подяка

Адміністрація КП «Первомайський міський центр ПМСД» висловлює ПОДЯКУ БО «Фонд» Відродження та Єдність», за надану ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ у вигляді лікарських засобів для лікування цукрового діабету, гіпертонічної хвороби та заспокійливих препаратів.

21:19 24.06.2022

Подяка

Адміністрація КП «Первомайський міський центр ПМСД» висловлює подяку БО «Фонд» Відродження та Єдність», за сприяння у наданні нашому закладу ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ у вигляді апаратів для визначення показників цукру в крові Accu-Chek Active, Тест-смужок Accu-Chek Active (Акку-Чек Актив) №50 та ланцетів.

21:15 23.06.2022

Привітання з Днем захисту дітей

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім'ї , миру та всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

06:55 01.06.2022

Привітання з Днем ВИШИВАНКИ

Вишиванка - це  оберіг, гордість, генетичний код , сама душа  України ! Нехай сьогодні та завжди вона нас всіх  єднає, додає сили у боротьбі за волю та незалежніть України.

10:06 19.05.2022

Привітання з Міжнародним днем медичної сестри

​​​​​​Медична сестра – це  одна із найгуманніших професій в світі, адже пацієнтам ви віддаєте  не тільки свій час і професійні навички, але ще і свою підтримку та душевне тепло.  Дорогі, найкращі медичні сестри сьогодні приймайте заслужені привітання та найтепліші слова, які тільки можна сказати на вашу адресу. Ви не тільки допомагаєте вилікуватися від хвороби, але ще і буквально прикрашаєте собою сірі лікарняні будні. Нехай у ваших сім’ях завжди буде мир і достаток, нехай благополуччя не залишає вас і ваших близьких. Обов’язково бережіть себе, піклуйтеся не тільки про  здоров’я пацієнтів, але і про своє. Завжди будьте з хорошим настроєм і теплою посмішкою, що діє краще будь-яких ліків. 

08:14 12.05.2022

Дякуємо, за благодійну допомогу

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

11:55 27.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень