A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Оголошення

Знань не буває забагато

З 26.04. по 28.04.2023 р. медичні сестри Первомайський міський центр ПМСД накопичували та покращували свої вміння й навички.

21:56 28.04.2023

Всесвітній тиждень імунізації

У Всесвітній тиждень імунізації хочемо наголосити, що важливо не лише отримати усі дози вакцин, а й робити це за визначеним графіком.

15:04 26.04.2023

Подяка за співпрацю Команді ГО “Інфекційний контроль в Україні”

Колектив КП "Первомайський міський центр ПМСД" висловлює подяку за співпрацю Команді ГО “Інфекційний контроль в Україні”, за проведені з медичними працівниками нашого центру онлайн та офлайн зустрічі, за допомогу в впровадженні вимог чинних наказів щодо інфекційного контролю та щодо організації поводження з медичними відходами.

10:05 03.04.2023

Інструкцію як здійснити online запис на прийом до сімейного лікаря

Шановні пацієнти нашого центру! Надаємо інструкцію як здійснити online запис на прийом до сімейного лікаря: Для запису необхідно попередньо зареєстуватися на сайті https://medcard24.net, зайшовши в розділ «Пацієнтам» або завантажити мобільний додаток MedCard24. Порядок реєстрації такий: Ввести особистий мобільний номер телефону у зазначене поле та підтвердити його за допомогою SMS із кодом підтвердження; Заповнити усі обов’язкові данні про себе та натиснути кнопку «Зареєструватись». Потрапивши в особистий кабінет можна записатися до лікаря, для цього треба: обрати кнопку «Записатися до лікаря», вибрати час прийому та підтвердити запис. Також, можна завантажити мобільний додаток й таким же чином зареєструватися в ньому. Мобільний додаток MedCard24 доступний у Google Play через посилання: https://play.google.com/store/apps/details...

23:27 02.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень