A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Відділення реабілітації комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги »

Дата: 25.07.2023 08:00
Кількість переглядів: 7

Відділення реабілітації комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги » є спеціалізованим відділенням по наданню всіх видів реабілітаційної допомоги і здійснює комплексне лікування різних захворювань з використанням новітніх сучасних методів медичної реабілітації.

Надає реабілітаційні послуги населенню, з метою відновлення втрачених функцій працездатності та повернення до активного життя.

Відділення реабілітації представлено мультидисциплінарною командою фахівців з медичної реабілітації, до складу якої входять:

🔹лікарі фізичної та реабілітаційної медицини;

🔹 лікарі - невропатологи;

🔹 сестри медичні з різних направлень;

🔹фізичні терапевти;

🔹асистенти фізичного терапевта;

🔹ерготерапевти;

🔹асистенти ерготерапевта;

🔹психолог;

🔹логопед.

Згідно проекту « Надання психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам,учасникам АТО та бійцям ЗСУ в 2023 році застосовуємо нові методи лікування :

1) Апарат низькочастотної терапії « Радіус -01 ФТ»

2) Апарат лазерної терапії Opton

3) Апарат високотонової терапіі HiTop

4) Апарат магнітотерапії Dimap D2000.

5) Апарат ударно- хвильової терапії en Puls Version 2.0

6) Тракційний стіл витяжіння хребта TESI Comfo Trae.

В 2023 році придбано сучасний реабілітаційний стіл для хворих з враженними кінцівками , реабілітаційні східці , лікувальний інвентар для фізичної терапії, вертикалізатори, гребневий тренажер ,оновлений та дооснащенний кабінет кінезотерапії.

Комплексне лікування включає методи сучасної апаратної фізіотерапії, бальнеогрязелікування, ЛФК, масажі, механотерапія в поєднані з медикаментозним лікуванням в значній мірі підвищує ефективність медичної реабілітації, скорочує середні терміни лікування та терміни тимчасової непрацездатності, зменшується % інвалідності та % ускладнень, що має велике медико-соціальне значення.

Для надання реабілітаційної допомоги відділення оснащене сучасним залом для фізичної терапії та ерготерапії, а також новими спеціальними тренажерами, які допомагають пацієнтам якнайшвидше повернутися до нормального життя.

✅ Спільні зусилля фахівців відділення спрямоване на відновлення оптимальної фізичної активності, психологічного здоров`я військовослужбовців після отриманих поранень різного ступеня важкості, а також пацієнтів які перенесли: інсульт чи іншу неврологічну патологію, мають хвороби опорно-рухового апарата, мали оперативні втручання на головному чи спинному мозку, кістках чи суглобах.

🛗 Пацієнти, які хочуть отримати медичну реабілітацію у відділенні, повинні мати електронне направлення сімейного або лікуючого лікаря (в деяких випадках після стаціонарного лікування), незалежно від місця реєстрації.

Адреса:

м. Первомайськ

вул.Бульвар Миру 53

☎️(05161) 5-05-18

🙏Будьте здоровими! Бережіть себе та своїх близьких!

🕊Миру усім нам!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень