A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Давайте берегти самих себе та один одного!

Дата: 18.07.2022 22:26
Кількість переглядів: 22

 Війна змушує нас все більше цінувати життя та здоров’я, шукати способів зберегти себе та своїх близьких для щасливого майбутнього у вільній Україні. У той же час війна - це стрес для будь-кого, але місяцями перебувати у стресі, страху та напруженні неможливо. Ми мимоволі відволікаємося, розслабляємося і починаємо нехтувати правилами безпеки, вважаючи що саме наше місто, саме наш дім, наш офіс омине біда.

 Дійсно, неможливо весь час жити в стресі. Можна і треба займатися звичними речами: навчатися, працювати, гуляти, займатися спортом. АЛЕ слід продовжуватися реагувати на сигнали повітряної тривоги так само, як це було в перші дні війни, коли ми всі були максимально насторожені та зібрані.

 

  •  Отже, коли лунає сигнал тривоги, візьміть заздалегідь приготовлені речі та воду і прямуйте до укриття.
  •  Якщо лунають вибухи і оперативно або безпечно дістатися до укриття немає змоги, дотримуйтеся правила двох стін.
  •  Якщо сигнал повітряної тривоги застав вас на вулиці, шукайте найближче укриття за вказівниками або оголошеннями на стінах будинків.
  •  Якщо обстріл застав вас на вулиці, негайно лягайте на землю обличчям донизу та прикрийте голову руками. Оптимальним місцем для цього стане будь-яке заглиблення або місце попід високим бордюром, стіною тощо.
  •  Якщо ви стали свідками наслідків обстрілу, зняли фото або відео, НЕ публікуйте ці матеріали в інтернеті до того, як будуть зроблені офіційні заяви та публікації правоохоронців чи ДСНС.
  • Якщо ви побачили розташування чи процес переміщення українських військових або військової техніки, не знімайте фото та відео і не публікуйте інформацію про це в інтернеті.


 Давайте берегти самих себе та один одного!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень