A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Святкування великодніх свят в умовах пандемії COVID-19

Дата: 28.04.2021 12:35
Кількість переглядів: 71

Щодо святкування великодніх свят в умовах пандемії COVID-19

На сьогодні ключові вимоги щодо впровадження протиепідемічних обмежувальних заходів визначені постановою КМУ № 1236.


 

 

Так, пп 1 п 3 постанови встановлює вимогу щодо перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті лише у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

В регіонах 
«червоного» рівня епіднебезпеки необхідно також носити маски на територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра (пп 15 п 35).

Нагадаємо, що Законом України № 1000-IX було внесено зміни до КУпАП, що передбачають накладення штрафів за порушення маскового режиму.

Таким чином, під час святкового служіння, благословення та освячення їжі всі присутні повинні бути в масках, як всередині приміщень, так і на вулиці, в подвір’ях чи на території храмів.

Щодо доступу до закладів, в тому числі приміщень релігійного культу та дотримання фізичної дистанції, пп. 6 п. 3 постанови передбачає розташування не більше 1 особи на 4 кв.м. площі будівлі або території.

При цьому, рекомендовано враховувати «корисну площу», тобто, якщо благословення їжі проходить на вулиці, враховується саме територія, де проходить освячення, а не вся території храму.

Також нагадаємо, що під час зустрічі заступника голови облдержадміністрації Юрія Гранатурова з представниками всіх без виключення релігійних конфесій, які незабаром відзначатимуть Великдень було рекомендовано:


відвідувати Богослужіння одній людині від родини;

взяти участь у Великодніх Богослужіннях онлайн, перебуваючи у домашній атмосфері;

мати в достатній кількості у храмах дезінфекційні засоби та прилади безконтактного вимірювання температури.

Зазначимо, що за будь-яких обставин відвідувачі церков мають користуватися засобами індивідуального захисту органів дихання та правильно їх застосовувати.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень