A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне підприємство
"Первомайський міський центр
первинної медико-санітарної допомоги"
Первомайської міської ради

Виклик лікаря первинної медичної допомоги додому

Дата: 01.02.2022 17:30
Кількість переглядів: 15

Первинна медична допомога надається людині, якщо її стан не належить до невідкладних. Якщо людина знаходиться у невідкладному стані, то вона потребує екстреної медичної допомоги.

Відповідно Порядку надання первинної медичної допомоги, затвердженого наказом МОЗ України від 19.03.2018 №504, первинна медична допомога надається лікарем пацієнту під час особистого прийому безпосередньо в міському центрі первинної медико-санітарної допомоги у визначені графіком роботи лікаря години.

У разі виклику хворим лікаря додому сімейний лікар проводить консультацію з хворим засобом телефонного зв’язку та виключає його невідкладний стан, який потребує надання екстреної медичної допомоги.

Сімейний лікар, враховуючи наявні симптоми у хворого, самостійно (або після консультації з іншими лікарями) приймає рішення про надання окремих послуг первинної медичної допомоги за місцем проживання (перебування) пацієнта або з використанням засобів телекомунікацій в робочий час.

Відсутність у хворого коштів на проїзд до центру первинної допомоги або віддаленість місця перебування хворого не є підставою для виклику сімейного лікаря додому!

Будьте здорові!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень